Zaplanuj posty

Wybierz datę, godzinę lub kiedy chcesz opublikować na każdym swoim koncie społecznościowym. Kilka kliknięć, aby ukończyć i cieszyć się

Wydajność analiz

Możesz zobaczyć wszystkie swoje posty, jak to działa i zwiększa. Pomoże Ci to kontrolować odbiorców i uzyskać większą grupę docelową

Post masowy

Zbiorcze planowanie postów sprawia, że ​​codzienne publikowanie jest bezproblemowe, będziesz dokładnie wiedzieć, ile i kiedy posty zostaną opublikowane w Twoich mediach społecznościowych.

Brak pobierania

Możesz korzystać z naszej usługi bezpośrednio z sieci we wszystkich przeglądarkach. Nie musisz niczego pobierać ani instalować, aby korzystać z naszych usług

Dlaczego właśnie my

Kompletne rozwiązanie do marketingu społecznościowego i oszczędność czasu

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi i wielu dodatkowym funkcjom, które pomogą Ci tworzyć interesujące i łatwiejsze artykuły.

Główne cechy

1
Łatwa integracja planowania

Oszczędź czas i usprawnij zarządzanie mediami społecznościowymi, importując i planując jednocześnie wiele postów w różnych profilach i sieciach. Planuj z wyprzedzeniem, ustawiając posty w kolejce z wyprzedzeniem.

2
Zoptymalizuj wyniki

Usprawnij proces publikowania treści i popraw swoje wyniki, wykorzystując narzędzia do planowania i monitorowania, które automatycznie publikują treści w godzinach, które najbardziej angażują odbiorców.

3
Biblioteka obrazów i filmów

Dodawaj filmy i obrazy z platform takich jak Dysk Google, Dropbox, One Drive i Adobe Express do swojego procesu twórczego, aby tworzyć atrakcyjne wizualnie posty w mediach społecznościowych.

4
Dodatkowe ustawienia konta

Na karcie Nowy post w Ustawieniach znajdziesz opcję Konta społecznościowe. Jest to niezależne od zakładki, w której znajdziesz wiele preferencji związanych z działaniem każdego konta na jego platformie.

5
Poprzedni post

Wyświetl post, zanim zostanie opublikowany na Twoich kontach społecznościowych. Bezpieczniej jest wyświetlić podgląd posta i zweryfikować, jak wygląda on na platformach społecznościowych. Po wyświetleniu podglądu możesz edytować lub zmieniać post zgodnie z potrzebami.

Dodatkowe cechy

1
Różne opcje dla mediów, linków i tekstu

Istnieje kilka rodzajów postów, które można tworzyć w Stackpostach, takich jak obrazy, filmy, linki i tekst.

2
Zapisz i edytuj wersje robocze

Chroń swoje pomysły na treści, zapisując wersje robocze z Kompozytora, kiedy tylko chcesz, co pozwoli Ci udoskonalić je i opublikować później.

3
Zapisz i pobierz napisy

Zapisz swoje treści za pomocą funkcji napisów, której planujesz używać wielokrotnie w swoich postach w mediach społecznościowych, z których regularnie korzystasz, szczególnie dobrze jest zapisać je jako napisy. Czasami możesz uporządkować swoje hashtagi i linki, a następnie uzyskać je podczas tworzenia nowego posta.

4
Edytor zdjęć

Twórz przyciągające uwagę, niezwykłe, nadające się do udostępniania i oszałamiające obrazy za pomocą programu Image Editor, który jest zintegrowany z Adobe Express. Po wstępnym wybraniu obrazu możesz edytować i ulepszać swoje zdjęcie przed opublikowaniem go w wybranej sieci. Ponadto użyj inteligentnych narzędzi do przycinania, aby zapewnić optymalny rozmiar w oparciu o preferencje sieciowe.

5
Tnij url

Skracanie adresów URL staje się niezbędne, gdy musisz udostępniać długie i skomplikowane linki internetowe na platformach społecznościowych, które mają ograniczenia znaków.

6
Otwórz AI

Może być używany do generowania wysokiej jakości treści do postów w mediach społecznościowych z podpisami.

Więcej funkcji

Menedżer plików
  • W pełni zintegrowany z najlepszym przesyłaniem obrazów i edycją bieżących plików
Znak wodny
  • Łatwo dodawaj znak wodny do swoich zdjęć za pomocą intuicyjnego interfejsu
Manager Grupy
  • Zarządzanie wszystkimi kontami w grupach oszczędza czas.

Uzyskaj więcej korzyści

Wszyscy szukacie sposobu na wywarcie większego wpływu na media społecznościowe, a zwłaszcza w krótszym czasie. Pomagamy uzyskać lepsze funkcje na jednej platformie.

  • Obsługa edytora obrazów
  • Import z chmury: Dysk Google, Dropbox, One Drive
  • Typ pliku: zdjęcie, wideo, PDF
  • Zaloguj się i zarejestruj przez Facebook, Google, Twitter